Yaşam

MasterChef All Star’da rekabete veda eden isim Tanya oldu

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın komite üyesi olduğu MasterChef All Star, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Tahsin, Dilara, Ayaz, Cemre, Alican, Tanya ve Batuhan arasındaki elemede Tanya hayallerine veda etti.

CUNDA KALAMAR VE REZENEYLE PİŞİRDİLER

Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık oyunları sonucunda eleme potasına çıkan 7 yarışmacı Tahsin, Dilara, Ayaz, Cemre, Alican, Tanya ve Batuhan oldu. Gecede yarışmacılar ilk etapta Cunda kalamar ve rezene ile yaratıcı bir tabak yapmaya çalıştı. Oyun sonunda başarılı yemekler yapan Tahsin, Batuhan ve Ayaz yarışmaya devam etme hakkı kazandı.

TANYA VEDA ETTİ

İkinci turda Tanya, Dilara, Cemre ve Alican Somer Sivrioğlu’nun imza yemeği Shodai Patates Köpüğü Udon Noodle’ı pişirmeye çalıştı. Gecenin sonunda en az başarılı yemeği yaparak MasterChef hayallerine veda eden Tanya oldu. MasterChef 2020’de birinci olarak Kıbrıslı Tanya Kilitkayalı yarıştı. Eleme sonrasında gözyaşlarını tutamayan Tanya, hem şefleri hem de izleyenleri ağlattı.

GÖZYAŞLARINI KONTROL ETMEDİ

Elendiğini öğrendiğinde gözyaşlarını tutamayan Tanya, “Hata yapan gitti. Sizi çok seviyorum. 14’üncü olmaktan gurur duyuyorum. Yaptığım hatanın da farkındayım. Aileme ve tüm Kıbrıs’a teşekkür ediyorum. Şef önlüğünü giymeyi çok isterim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu